АСК

intro-video.jpg

Наша компанія займається виробництвом скляних ялинкових прикрас починаючи з 1998 року.

Кульки з логотипами -це один з наших напрямкків діяльності , який розпочався з того, що багатьом нашим Замовникам знадобився продукт для покращення іміджу компанії, відвищення впізнаваності бренду та ,окрім цього, утворення Різдвяного та Новорічного настрою з позитивними емоціями.

Безпосередньо цей продукт — Скляні ялинкові кульки з логотипом- ми представляємо на нашому сайті.

Розміри кулоьк можуть бути різними ( мм, в деаметрі):

-40мм

-60мм

-66мм

-80мм

-100мм

Кульку можна пофарбувати в понад 40 стандартних кольорів.

Але цім ми не обмежуємо Вас, тому що маємо змогу пофарбувати кульку в будь-який кольор згідно шкали Pantone. Додаткову інформацію Ви маєте змогу отримати, якщо завантажите PDF файл зі стандартною пропозицією ,щодо кольорів куль або зробите запит на нашу електронну скриньку oleg@asklogo.com.ua

Для  нанесення зображенння на Різдвяну кулю ми використовуємо тамподрукарьске обладнання провідного виробника TOSH ,Італія, завдяки чому  досягається висока якість, висока швидкість та велика площа друку.

Також Ви в змозі отримати бескоштовну компьютерну візуалізацію новорічної кулі з Вашим логотипом. Для цього Вам тільки потрібно надіслати нам файл та протягом 24 годин отримати зображення Вашої різдвяної кульки з логотипом.

Незважаючи на те, що кульки виготовлені зі скла, ми гарантуємо якісне пакування, яке дозволить зберегти Ваше замовлення при транспортуванні .

Щиро Ваша,

Команда ТОВ ”А.С.К.”